INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
LOREDANA publikoi foton e tij në INSTAGRAM, zbulohet ç’po kurdisin ajo dhe MOZZIK në fshehtësi!

LOREDANA publikoi foton e tij në INSTAGRAM, zbulohet ç’po kurdisin ajo dhe MOZZIK në fshehtësi!

Publikuar më: 14:32 05-11-2020

Prej disa javësh në media po përflitet për një ribashkim të çiftit shumë të komentuar, Mozzik dhe Loredana. Shkak u bënë postimet e tyre në vende të njëjta dhe fotot ku Loredana shfaqej me bluzat e reperit.

Sot këtë ribashkim duket se e ka konfirmuar edhe vetë Lori me postimin e fundit në Instastory. Reperja publikoi një foto të Mozzik, ku shihet në liqenin e Jazhincës, por u pendua dhe e fshiu pas disa minutave. (SHIKO KËTU).

Pas veprimit të Loredanës, Prive.al ka raportuar se burime shumë të sigurta pranë dyshes i kanë bërë me dije se Mozzik do shfaqet në videoklipin e ri të Loredanës.

Fansat aludojnë se ata mund të vijnë edhe në një bashkëpunim, por deri atëherë na mbetet të presim.

 

Article Logic
Execution time: 0.0036001205444336