INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas suksesit të këngës Fustani, Elvana Gjata publikon bashkëpunimin e ri me Ardian Bujupi e cila do ju bëjë të dashuroheni [VIDEO]

Pas suksesit të këngës Fustani, Elvana Gjata publikon bashkëpunimin e ri me Ardian Bujupi e cila do ju bëjë të dashuroheni [VIDEO]

Publikuar më: 09:12 02-08-2019

Elvana Gjata dhe Ardian Bujupi janë ndër këngëtarët më të suksesshëm si në Shqipëri dhe jashtë saj.

Prej disa ditësh ata kanë publikuar nëpër rrjetet e tyre sociale disa skena të klipit, por më në fund fyshja e ka publikuar këngën në Youtube shoqëruar me videoklip.

Kënga e tyre titullohet “Meine Liebe” dhe teksti është shkruar nga vetë artistët dhe Dominik Lange.

Në këtë klip Elvana shfaqet larg fustaneve me xixa, por me një tjetër pamje, me pantallona e këmishë teksa pikturon një femër.

Pas publikimit, kënga ka marrë shumë pëlqime e cila ka arritur mijëra klikime në Youtube.

-640-0-5d43e94a50359.jpg

-640-0-5d43e947b2733.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035948753356934