INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Këngëtari shqiptar poston video joshëse në dush [VIDEO]

WOW! Këngëtari shqiptar poston video joshëse në dush [VIDEO]

Publikuar më: 11:00 08-06-2019

Ai është një prej këngëtarëve më të njohur shqiptarë dhe shumë i njohur për publikun. Bëhet fjalë për Ardian Bujupin i cili vijon karrierën e tij muzikore midis Shqipërisë, Kosovës dhe Gjermanisë.

Ardiani numëron shumë hite në repertorin e tij dhe në koncertet që zhvillon ka goxha publik.

Së fundmi, ai ka postuar një video nga dushi ku shihet duke kënduar, i cili duket mjaft joshës.

“Wallah ich leb” titullohet projekti i fundit nga Ardian Bujupi, i cili po pritet shumë mirë nga publiku.

 

video-1559984151 from sonila on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0035519599914551