INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U kap MAT në momente intime me fansen dhe e la shtatzënë?! Këngëtari shqiptar thotë më në fund të vërtetën! [FOTO]

U kap MAT në momente intime me fansen dhe e la shtatzënë?! Këngëtari shqiptar thotë më në fund të vërtetën! [FOTO]

Publikuar më: 12:12 18-02-2019

Ai është një prej këngëtarëve më të njohur shqiptarë dhe shumë i njohur për publikun. Bëhet fjalë për Ardian Bujupin i cili vijon karrierën e tij muzikore midis Shqipërisë, Kosovës dhe Gjermanisë. Ardiani numëron shumë hite në repertorin e tij dhe në koncertet që zhvillon ka goxha publik. Mirëpo para disa muajsh ai ishte në qëndër të të gjitha mediave pasi një fanse publikoi një foto me të.

Pas përfundimit të një koncerti, të dy kaluan natën bashkë dhe fansja hodhi dyshimet se është shtatzënë duke shkruajtur, "Ishalla dalin binjakë".

Këngëtari ka sqaruar të vërtetën për emisionin "Why Not" duke thënë: "Ka patur disa persona që kanë nxjerr haptas disa gjëra private dhe ka qenë një situatë e keqe. Nëse je me dikë shumë privat dhe e shfrytëzon nuk është mirë."

bj.jpg

 

Ndërsa për fotografinë ku shfaqet duke përqafuar një vajzë, fytyra e së cilës nuk dihet, ai u shpreh:

"Kjo është fanse që e ka rripin e kuq në dorë që do të thotë se mund të bëjë foto me VIP-at. Këtu jemi në klub. Unë këtë se njoh, thjesht foton ma ka dërguar një fans dhe më pëlqeu shumë. Mediat e ndryshojnë si duan vet, prandaj e kam problem të nxjerr foto me femra."

buj.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037031173706055