INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u kapën MAT, Luana nis pushimet me Krenar Çoçajn?! Nuk qenkan vetëm, ja kush i shoqëron! [FOTO]

Pasi u kapën MAT, Luana nis pushimet me Krenar Çoçajn?! Nuk qenkan vetëm, ja kush i shoqëron! [FOTO]

Publikuar më: 13:16 18-02-2019

Luana përformoi para pak ditësh në një klub nate në Zvicër për Ditën e Pavarësisë së Kosovës. Mediat arritën të mësonin se, këngëtarja dhe moderatorja shqiptare do të shoqërohej nga partneri i saj, Krenar Çoçaj. Dhe dyshja u fotografuan në aeroport në praninë e njëri-tjetrit nga “Newsbomb”.

Luana ishte veshur me të zeza, ndërsa mbante kapelë dhe syze dielli, pavarësisht se ndodhej brenda në aeroport, si një mënyrë për të mos u dalluar. Çifti është i pandarë dhe pas koncertit u tha që ata do të shijojnë disa ditë pushimi bashkë.

E siç duket kështu po ndodh, pasi për Luanën kanë nisur zyrtarisht pushimet. Mirëpo ajo dhe Krenari nuk janë vetëm, pasi po i shoqëron dhe Marina Vjollca e me siguri edhe Getoari.

Janë motrat Vjollca ato që kanë publikuar disa foto e video në instagram ku tregojnë se kanë shkuar për pushime ne një vend me dëborë dhe ndoshta janë në Zvicër, aty ku shkojnë shpesh në këtë periudhë të vitit.

Pushime të mbara goca!

collageeret.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037999153137207