INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ardian Bujupi sjell me videoklip këngën më të re

Ardian Bujupi sjell me videoklip këngën më të re "Wallah ich leb" [VIDEO]

Publikuar më: 11:22 07-06-2019

Ai është një prej këngëtarëve më të njohur shqiptarë dhe shumë i njohur për publikun. Bëhet fjalë për Ardian Bujupin i cili vijon karrierën e tij muzikore midis Shqipërisë, Kosovës dhe Gjermanisë.

Ardiani numëron shumë hite në repertorin e tij dhe në koncertet që zhvillon ka goxha publik.

Së fundmi, ai ka publikuar këngën e tij më të re dhe menjëherë ka marrë shumë komente pozitive po ashtu dhe pëlqime, e cila mendohet se do të jetë një ndër hitet më të bujshme këtë verë.

Article Logic
Execution time: 0.0036449432373047