INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A po ndahet Angela Martini nga bashkëshorti miliardier? Ja disa detaje dyshuese... [FOTO]

A po ndahet Angela Martini nga bashkëshorti miliardier? Ja disa detaje dyshuese... [FOTO]

Publikuar më: 10:38 07-06-2019

Angela Martini është një ndër modelet më seksi që ne kemi patur ndonjëherë në industrinë e modelingut. Ajo ka kurorëzuar dashurinë e saj në martes me miliarderin rumun, Dragos Savulescu.

Çifti që u martua në një ceremoni private dhe aspak të zakontë në Las Vegas përflitet se janë ndarë dhe dyshimet e para kanë nisur nga vet profili i Angel Martinit në Instagram.

Nëse më parë supermodelja publikonte foto e video të shumta me atë që e cilësonte si mashkullin e ëndërrave të saj, prej muajsh tashmë asnjë moment i till nuk figuron në profilin e Martinit ku ndiqet nga mbi 410 mijë njerëz.

 

Article Logic
Execution time: 0.0038042068481445