INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të mbeteni me gojë hapur! 55 vjeç në super formë, Sulltaneshë Safije shfaqet me rrobabanjo [FOTO]

Do të mbeteni me gojë hapur! 55 vjeç në super formë, Sulltaneshë Safije shfaqet me rrobabanjo [FOTO]

Publikuar më: 09:39 02-08-2019

Të gjithë e kemi parë serialin më të ndjekur “Kosem”, ku një ndër protagonistet kryesore ishte dhe aktorja turke e cila luante rolin e Sulltaneshë Safije.

-640-0-5d43e37470f18.jpg

Aktorja është 55 vjeç, e cila së fundmi Hulya ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit nga pushimet ku shfaqet me rrobabanjo dhe në super formë.

-640-0-5d43e324d61a8.jpg

Ajo tërheq vëmendjen shpeshherë me fotot ku shfaqet me fustane të shkurtër dhe shumë moderne, ndryshe nga sa e keni parë në serial.

-640-0-5d43e32336129.jpg

-640-0-5d43e323c23f7.jpg

-640-0-5d43e31fe3d9c.jpg

-640-0-5d43e32118a07.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036001205444336