INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas rënies drastike nga pesha, Fifi bën tatuazhin e veçantë në bel dhe na surprizoi vërtet! [FOTO]

Pas rënies drastike nga pesha, Fifi bën tatuazhin e veçantë në bel dhe na surprizoi vërtet! [FOTO]

Publikuar më: 14:30 09-08-2020

Fifi ka qenë në qendër të mediave rozë së fundmi, pasi është komentuar shumë për ndryshimin drastik në paraqitjen e jashtme.

Ajo humbi shumë kilogramë në një kohë rekord dhe kjo është vërtet për t'u përshëndetur.

Mirëpo këngëtarja e talentuar na ka surprizuar, duke bërë një tatuazh në pjesën e brinjëve. Një gotë verë dhe një trëndafil, teksa shkruhet "In vino veritas", që në latinisht do të thotë “Në verë qëndron e vërteta”.

Nuk dihet kuptimi dhe konteksti i këtij tatuazhi, por ndoshta Fifi ka dashur të thotë se pas një ose disa gotave verë, gjithkush thotë të vërteta.

tatu.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0077309608459473