INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Besit edhe Xhensila konfirmon ndarjen: Një zemër vetëm për...

Pas Besit edhe Xhensila konfirmon ndarjen: Një zemër vetëm për...

Publikuar më: 13:32 12-04-2024

Xhensila Myrtezaj ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme në shoqërinë e dy fëmijëve dhe miqve të saj. Këngëtarja publikoi disa foto me Ajkën dhe Amen, mirëpo ajo që ra më shumë në sy nga postimi ishte përshkrimi që kishte vendosur.

“Dy duar, dy fëmijë, një një zemër e vetme për ta më shumë s’ka vend”, shkruan Xhensila.

 
Ky përshkrim i saj nga ana e ndjekësve është konsideruar si një konfirmim ndarjeje nga aktori Bes Kallaku, i cili gjithashtu e pranoi publikisht. 

Article Logic
Execution time: 0.0035390853881836