INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konfirmohet lajmi i bukur, Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti?

Konfirmohet lajmi i bukur, Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti?

Publikuar më: 12:29 12-04-2024

Çifti i shumëpërfolur dhe shumë i dashur për publikun, Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Se fundmi nëpërmjet një video në rrjetin social Instagram, lajmi i bukur se ata do të bëhen prindër është konfirmuar.

Një lumturi kaq e madhe nuk mund të mbahet dot vetëm për vete!

Kështu është shprehur Bora teksa prek barkun e saj dhe në një fragment tjetër të videos Donaldi i puth dorën.

Article Logic
Execution time: 0.0034568309783936