INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Rina në një lidhje me këngëtarin e njohur? Ja DETAJI që po i çudit të gjithë: Hajt për hajër…[FOTO]

Pa prisni pak! Rina në një lidhje me këngëtarin e njohur? Ja DETAJI që po i çudit të gjithë: Hajt për hajër…[FOTO]

Publikuar më: 14:31 05-12-2019

Këngëtarja Rina u rikthye sërish në muzikë dhe rrjetet sociale pas një shkëputjeje gati dy mujore. Ajo premtoi se do të shpjegonte arsyet që e detyruan të largohet ndërsa tha se i kishin munguar shumë fansat e saj.

Deri tani nuk kemi dëgjuar thuajse asnjë gjë lidhur me jetën private të këngëtares e cila e ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së medias të paktën deri tani. Ajo ka postuar në instagram një foto me bashkëpunëtorin e saj këngëtarin Sin Boy duke e puthur në faqe.

Ajo që të bie në sy është një koment i këngëtares Fifit e cila i thotë “Hajde për hajër”, duke nënkuptuar se mes tyre ekziston diçka më tepër se miqësia.

VEJK.png

 

Edhe Sin Boy ka shpërndarë foto me Rinën ndërsa në komentin krahas fotos shkruan “Të dua”.

WW.png

Article Logic
Execution time: 0.0079050064086914