INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U largua krejt papritur nga muzika, por çfarë po ndodh me Rinën?! Motra e saj ka diçka të rëndësishme për të thënë! [FOTO]

U largua krejt papritur nga muzika, por çfarë po ndodh me Rinën?! Motra e saj ka diçka të rëndësishme për të thënë! [FOTO]

Publikuar më: 12:36 13-11-2019

Disa javë më parë, reperja Rina u shkëput fare nga rrjetet sociale dhe mbylli profilin e saj në Instagram. Vet motra e reperes bëri të ditur përmes një postimi në Instagram se Rina do të shkëputej për pak kohë nga muzika. Më pas, menaxheri i “On Records” bëri të ditur se profili i Rinës në Instagram nuk ishte në pronësi të saj dhe se ajo ishte larguar nga ky label. Por disa ditë më parë, Adelina Ismaili bëri të ditur se Rina do të kthehej me një këngë të re. Pak më parë, ka reaguar edhe motra e Rinës. Ajo përmes një postimi në Instastory ka bërë të ditur se ndonëse janë hapur shumë profile nën emrin e Rinës në Instagram, ajo nuk është asnjë nga to. “Kur Rina të ketë Instagramin e vetë unë ju informoj vetë, këto të tjerat që po hapen nuk është Rina asnjëra”, shkruan Rudina. 

rudina.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0086071491241455