INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jooo, nuk pritej, çfarë ka ndodhur me të! Pas 2 vitesh në muzikë, Rina Balaj merr vendimin DRASTIK! [FOTO]

Jooo, nuk pritej, çfarë ka ndodhur me të! Pas 2 vitesh në muzikë, Rina Balaj merr vendimin DRASTIK! [FOTO]

Publikuar më: 19:09 12-10-2019

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, e cila shpesh është bërë edhe kryefjala e mediave për shkak të sherreve me Tayna-n, ka marrë sot një vendim drastik. Pas 2 vitesh aktive në muzikë, ajo ka vendosur të bëjë një pushim.

Lajmin e ka dhënë motra e Rinës, Rudina, e cila në InstaStory-n e saj ka publikaur dhe arsyen që e ka shtyrë Rinën të marrë këtë vendim. “Rina nuk do të jetë aktive për një kohë të caktuar për arsye personale, faleminderit per mirëkuptimin.”- ka shkruar motra e reperes.

Ky lajm me siguri i ka merakosur fansat e Rinës, e cila ende nuk dihet se sa gjatë ka ndërmend të qëndrojë larg muzikës dhe rrjeteve sociale.

mir.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0070939064025879