INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rina Balaj shokon me deklaratën e saj: Kam veshët më të vegjël në botë [FOTO]

Rina Balaj shokon me deklaratën e saj: Kam veshët më të vegjël në botë [FOTO]

Publikuar më: 11:01 07-09-2019

Rina Balaj është një ndër reperet më të komentuara të momentit, për shkak të stilit të veçantë dhe debateve që ka pasur me kolegët e saj, Rina ka ditur gjithmonë si të jetë në qendër të vëmendjes.

Për të gjithë ata që nuk e dinë, karrierën e saj muzikore e ka nisur vite më parë dhe daljet e saj të para kanë qenë në “X Factor Albania".

Këngëtarja nuk e kaloi fazën megjithatë dëshira dhe pasioni nuk e ndaluan për të ecur para.

k.jpg

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku poston foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit, e cila u shfaq e veshur me bikini dhe një fustan rrjetë.

Në një nga këto video ajo ka lënë një mbishkrim që na habiti të gjithëve:

“Kam veshët më të vegjël në botë”- ka shkruar Rina, teksa ka fokusuar kamerën tek veshët.

70913977_349120145993192_7701831923231883264_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0083420276641846