INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Morena pozon me të pasmet e saj bombastike, provokon ndjekësit keq fare e shtrirë në shtrat [FOTO]

Morena pozon me të pasmet e saj bombastike, provokon ndjekësit keq fare e shtrirë në shtrat [FOTO]

Publikuar më: 10:15 07-09-2019

Morena Taraku është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë si për shkak të profesionit ashtu edhe për jetën private.

Ajo ndiqet nga shumë fansa në rrjetet sociale të cilët i mban të përditësuar vazhdimisht me foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria ku tregon jetën luksoze që bën.

rrr.jpg

Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat vjen atraktive.

Në një prej këtyre imazheve, këngëtarja u shfaq e veshur me fustan të shkurtër, në të cilin vuri në pah të pasmet.

Ajo ishte shtrirë në shtrat, teksa në plan të parë kishte këmbët, e fotoja e saj mori shumë komente nga ndjekësit.

Për ndryshe, pas këngës “Swag”, Morena Taraku së shpejti do ta publikojë një projekt të ri.

ff-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033621788024902