INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po ndodh me Rinën? Motra e reperes merr vendimin e rëndësishëm dhe ka nevojë për ndihmën e fansave! [FOTO]

Çfarë po ndodh me Rinën? Motra e reperes merr vendimin e rëndësishëm dhe ka nevojë për ndihmën e fansave! [FOTO]

Publikuar më: 20:35 20-11-2019

Ka disa javë që reperja, Rina Balaj, është duke zhdukur nga rrjetet sociale, duke bërë shumë merak fansat e saj. Ajo nuk kishte lajmëruar më përpara se nuk do të ishte në “Instagram”, por me kalimin e ditës u vu re se profili i saj po përdorej nga kompania ku Rina bënte pjesë, “On Records”.

Ish-menaxheri i reperes, Met Elshani, tregoi se zgjedhja e Rinës kishte qenë jo vetëm të largohej nga rrjetet sociale por edhe nga muzika. Por lidhur me këtë deklaratë Rina nuk ka reaguar. I vetmi person që jep ndonjëherë informacione për të, është motra e saj.

Së fundmi Rudina Balaj ka njoftuar ndjekësit e saj, se është hapur një peticion ku të gjithë mund të firmosin për të rikthyer “Instagram”-in e reperes. Peticioni mban emrin “T’i rikthejmë Rinës, Instagram-in e vjedhur”. Ndërkohë kujotjmë se më herët Instagram-i i Rinës kishte 500 mijë ndjekës, ndërsa tani numri i tyre ka rënë ndjeshëm dhe ka shkuar 419 mijë.

PETTIOT.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002810001373291