INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U rikthye në INSTAGRAM pas një mungesë të gjatë, Rina ka dy fjalë për të thënë! [FOTO]

U rikthye në INSTAGRAM pas një mungesë të gjatë, Rina ka dy fjalë për të thënë! [FOTO]

Publikuar më: 17:06 23-11-2019

Rina Balaj dje është rikthyer në Instagram, një muaj e gjysmë pasi u zhduk nga ky rrjet social për shkak të problemeve me ish-menaxhmentin. Reperja hapi zyrtarisht një llogari të re me emrin isyourgirlrina dhe tashmë ka arritur më shumë se 45 mijë ndjekës.

Fansat e kanë ndjerë shumë mungesën e saj dhe përmes një postimi ku u shfaq e veshur në veshje sportive, i ka falënderuar ata për të gjitha mesazhet që ia kanë dërguar gjatë kësaj periudhe.

“Faleminderit te gjithe juve qe m’keni shkru e m’keni bo mu ndi mir me mesazhet ma pozitive t’mundshme. Ju kom borxh arsyjen pse pauzova nga rrjetet sociale dhe nga muzika…”, ka shkruar Rina.

Reperja ka paralajmëruar gjithashtu një këngë të re në duet me Sin Boy. 

wecan.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0052039623260498