INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Na duket neve apo Luana dhe Arbana sapo thumbuan njëra-tjetrën në INSTAGRAM?!

Pa prisni pak! Na duket neve apo Luana dhe Arbana sapo thumbuan njëra-tjetrën në INSTAGRAM?!

Publikuar më: 16:36 07-02-2021

Pas përfundimit të "Shiko kush luan", Luana Vjollca u nis me pushime e nga atje publikoi mbrëmë një foto, ku shfaqej në super formë me një fustan të zi të ngushtë dhe me flokët e shkurtra.

Por vëmendjen e mori përshkrimi që Luana i vendosi fotos. "Gati për spektaklin tim. Kujt i mungon ‘Shiko kush luan’ sonte?", shkruante moderatorja, postim i cili u nënkuptua si thumb për Arbanën, e cila mbrëmë nisi sezonin e ri të "Dua të të bëj të lumtur".

-640-0-601ff0ca5e705.jpg

 

Në hapësirën e komenteve një nga punonjëset e stafit të Luanës ka komentuar: “Ta postojmë promon për sot?”. Dhe përgjigjen ia dha Arbana.

“Postoje” i është përgjigjur Arbana, një tjetër koment ky që u nënkuptua nga fansat dhe shumë portale si kunjë ndaj Luanës.

-640-0-601ff19c2fbbb.jpg

 

Mirëpo me siguri Luana duhet ta ketë patur për look-un e saj, me idenë se është gati për “Shiko Kush Luan” dhe dyshojmë të ketë qenë thumb për Arbanën, fundja janë kolege.

 

Article Logic
Execution time: 0.0025339126586914