INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

E akuzojnë për PHOTOSHOP në foton seksi, LUANA i’u përgjigjet në këtë mënyrë fansave!

Publikuar më: 14:33 07-02-2021

Pas një punë intensive me “Shiko kush luan”, Luana Vjollca ka zgjedhur të bëjë disa ditë pushime. Ajo ka ndarë disa momente të veçanta dhe me ndjekësit e saj në Instagram. Krahas një fotoje, në të cilën ka pozuar e veshur me një fustan të zi të shkurtër duke vënë në pah format trupore, ndjekësit kanë vërshuar në komente, të cilët e akuzuar për fotoshop.

 lune.png

 

Mesa duket beli i saj i hollë ka bërë që fansat të mendojnë se ka modifikuar foton. Por moderatorja ka vendosur t’ju përgjigjet me një video, të cilën e ka shoqëruar pikërisht me këngën “Photoshop”. Ajo shihet duke ecur plot elegancë, duke treguar qartazi belin e hollë, një përgjigje kjo ndaj krejt kritikëve.

 

Article Logic
Execution time: 0.0030479431152344