INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse vallë?! U rikthye në INSTAGRAM, por TEA merr vendimin e papritur, ja ç’bëri!

Pse vallë?! U rikthye në INSTAGRAM, por TEA merr vendimin e papritur, ja ç’bëri!

Publikuar më: 17:32 07-02-2021

Pas skandaleve të njëpasnjëshme të historisë Andi-Tea-Beart, të shumtë ishin fansat që u revoltuan me Tean, duke qenë se kjo e fundit kishte krijuar një imazh perfeksioni në mendimin e ndjekësve, dhe i kishte bërë ata të besonin se mes saj dhe Andit egzistonte një pëlqim i vërtetë.

Revoltimi i fansave, duket, se detyroi Tean të mbyllte Instagramin, pasi  numri i ndjekësve ra ndjeshëm në vetëm pak orë, me më shumë se 40 mijë ndjekës.

Por, duket se Tea ka vendosur të rikthehet pasi ka rihapur Instagramin e saj.

Madje, Tea këtë herë është rikthyer me qëllimin e qartë: të japë sqarime për ndjekësit (SHIKO KËTU).

Megjithatë, duke marrë shkas nga opinionet negative të fansave, ajo ka vendosur të bllokojë komentet në postimet e saj.

Pra, fansat mund të shprehin mendimet e tyre vetëm në mënyrë private, madje edhe adresën e ka bërë private. 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0030231475830078