INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk u pendua për shuplakën ndaj Luizit, Kejvinës i ndodh e papritura

Nuk u pendua për shuplakën ndaj Luizit, Kejvinës i ndodh e papritura

Publikuar më: 20:32 27-01-2023

Kejvina Kthella u përjashtua nga formati “Big Brother VIP Albania” pas një skene të turpshme me njërin nga konkurrentët, Luiz Ejllin.

Pas disa ditësh në heshtje, Kejvina reagoi për herë të parë në llogarinë e saj në Instagram dhe duket se nuk ka reflektuar aspak! Asaj i duket ende e drejtë shpulla dhe nuk pranon t’i kërkojë falje Luizit, duke provuar edhe njëherë pse përjashtimi i saj ishte vendimi i duhur.

Me Luizin nuk dëshiron “paqe”, por pasi ka parë numrin e ‘frikshëm’ të mbështetësve që Luizi ka jashtë shtëpisë, ka tentuar të rregullojë marrëdhënien me ta, duke i kërkuar një ndjesë përciptazi.

“Shpulla më ndihmoi” të dilja prej asaj çmendine, shkruan Kejvina, a thua se të tjerët e morën dhe e futën aty me dhunë!

Mirëpo fansat me sa duket nuk janë ndalur pas reagimit të saj dhe llogaria e Kejvinës në Instagram nuk është më aktive. Nuk dihet nëse modelja ka vendosur ta çaktivizojë me dëshirë, apo ka qenë fluksi i madhe i komenteve në reagimin e saj që e ka “detyruar” ta bëjë një gjë të tillë.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0034341812133789