INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Personi i vetëm që paska ‘frikë’ Luizi është Butrint Imeri, ja çfarë thotë ai para Kiarës

Personi i vetëm që paska ‘frikë’ Luizi është Butrint Imeri, ja çfarë thotë ai para Kiarës

Publikuar më: 13:31 28-01-2023

Për të dytën ditë radhazi, Luizi përsëriti faktin që nëse ish i dashuri i Kiarës futet brenda në shtëpi si konkurent, ai do të tërhiqet nga gara dhe do të dalë nga shtëpia.

Duke folur me Kiarën dhe me Oltën në oborr, Luizi tha se vetëm nëse hy një person këtu në shtëpi, e nxjerr atë jashtë loje, duke nënkuptuar ish të dashurin e Kiarën, gjë për të cilën foli edhe dje.

Olta nga ana tjetër, i tha Luizit që të mos e përmendë më këtë gjënë, sepse do ja gjejnë atë personin me qiri.

Ata folën edhe për liderin e javës. Duke folur me batuta, Luizi i tha Oltës që ai do ta zgjedhë atë që të marrë në dorë lidershpin këtë javë, por Olta tha nëse ai bëhët asisteni i saj, ajo do ta pranojë.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0036988258361816