INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Nuk ekziston në jetën e tij'- ish-partnerja e Meritonit flet për marrëdhënien e tij me djalin dhe ka një kërkesë!

'Nuk ekziston në jetën e tij'- ish-partnerja e Meritonit flet për marrëdhënien e tij me djalin dhe ka një kërkesë!

Publikuar më: 12:30 12-02-2024

Një deklaratë e ish-partneres së Meriton Mjekiqit u bë virale pak kohë më parë, teksa fliste për marrëdhënien e moderatorit me të birin, megjithatë deklarata më pas u zbulua se ishte e disa viteve më parë dhe u hamendësua se tani raporti i tij me djalin ishte më i afërt.

Gjithsesi, në një reagim të fundit, këtë herë me të vërtetë, Egesta, ish-partnere e Mjekiqit ka kërkuar që gazetarët dhe portalët mos postojnë më foto të tij. Po ashtu, nëpërmjet kësaj deklarate, ajo tha se kujdestarit a Loarit, pra djalit të tyre, i përket vetëm asaj dhe kështu, nuk lejoën që të përdoret përr show.

"Për të gjitha portalet, gazetat dhe TV Shows, gjithë gazetarët në Shqipëri dhe Kosovë. Dje pashë prapë një foto virale të djalit tim dhe do të doja t’ju kërkoja të përmbaheni nga postimi i fotove të fëmijës tim nën 18 vjeç. Ai nuk ekziston në jetën e tij. Vetëm mua më përket kujdestaria, e drejta dhe vendimet për Loarin. Fytyra duhet të fshihet/censurohet. Përndryshe do të marr masa ligjore. Ju ndaloj të abuzoni me fëmijën tim për histori publike dhe ta përdorni për show."- shkruan Egesta.

-640-0-mjekiqi-240.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038878917694092