INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Loja është lojë', Fjoralba Ponari thumbon Romeon nëpërmjet Donaldit

'Loja është lojë', Fjoralba Ponari thumbon Romeon nëpërmjet Donaldit

Publikuar më: 13:37 12-02-2024

Moderatorja Fjoralba Ponari ka dhënë opinionin e saj në lidhje me situatën më të komentuar aktualisht në “BBV3”, ku Graciano çoi në nominim Romeon, Heidin dhe Lisin nëpërmjet kutisë së Pandorës. Kjo shkaktoi shumë zemërim tek Romeo, ku u nominuan njerëzit e tij më të afërt në shtëpi. Ditën e djeshme reagoi edhe Donaldi në Instagram-in e Romeos, duke i uruar fat secilit prej tyre.

Fjoralba na kujton se në edicionin e “BBV1” po ashtu ka ndodhur një situatë e ngjashme, ku Donaldi ka pasur në dorë ta ndryshojë nominimin midis tre miqve, por nuk e ka bërë. Fjoralba shkruan:

Ja që njëherë e një kohë, Einxhel-Dagz-Ilir ishin të nominuar dhe Donaldi vendosi të mos ndryshonte treshen në nominim.

ponari.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027990341186523