INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Më përmend babain e vdekur'/ Erjola shpërthen ndaj Ilnisës: O femër e pështirë, o e ndyrë...

'Më përmend babain e vdekur'/ Erjola shpërthen ndaj Ilnisës: O femër e pështirë, o e ndyrë...

Publikuar më: 15:32 10-02-2024

Erjola Doçi dhe Ilnisa Agolli e kanë nisur ditën e sotme me një debat shumë të fortë. Gjithçka nisi në kuzhinë teksa gazetarja po bënte për të ngrënë. Pranë saj shkon moderatorja, e cila vendos në zjarr një tigan për të bërë vezë.

Mesa duket kjo gjë nuk i ka pëlqyer Ilnisës, e cila me tiganin e saj shtyn atë të Ilnisës. Pas këtij veprimi të Agollit, Doçi shpërthen ndaj saj dhe i thotë ‘skizofrene’.

Por nuk mbaron me kaq, pasi gjatë debatit Ilnisa i drejtohet Erjolës duke i thënë: “Sa turp, kështu të kanë edukuar prindërit?”.

Këtu Erjola bëhet keq, përplas gjërat që kishte në duar dhe largohet duke thënë: “Të më përmendësh babën dhe nënën nuk të lejoj”. Kujtojmë se babai i moderatores nuk jeton më.

Pjesë nga debati:

Ilnisa: Kështu të kanë edukuar pra, me atë edukatë

Erjola: Ti nuk më provokon dot mua të dal nga vetja, o femër e pështirë. Më provokon me prindërit kur e di që se kam. O ndyrësirë, po nuk bie në nivelin tënd unë

Ilnisa: Kujdes me fjalët që thua

Erjola: Edhe nuk ta kthej me të njëjtën resto

Ilnisa: Kujdes me fjalët që thua

Article Logic
Execution time: 0.003122091293335