INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një “xhiro” në hotelin super luksoz të Cristiano Ronaldos [FOTO]

Një “xhiro” në hotelin super luksoz të Cristiano Ronaldos [FOTO]

Publikuar më: 11:37 26-07-2016

Pas makinës së re, futbollisti Cristiano Ronaldo ka bërë një investim tjetër. Kësaj here bëhët fjalë për një bashkëpunim të tij më linjen portugeze të hoteleve Pestana. Ronaldo këtë fundjavë ka inauguruar hotelin Pestana CR7 i cili është në pronësinë e tij.

Hoteli ndodhet në ishullin e Potugalisë, Madeira dhe nga fotot duket se mbizotëron luksi dhe detaje që lidhen me imazhin e Ronaldos. Nëse jeni fansa të tij dhe akoma si keni plafinikuar pushimet tuaja, ky mund të jetë një destinacion.

Article Logic
Execution time: 0.0037510395050049