INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nishani njofton ende s’ka kompromis, por ka shpresë…

Nishani njofton ende s’ka kompromis, por ka shpresë…

Publikuar më: 14:04 03-05-2017

I vetmi që ka reaguar deri më tani mbi rezultatet e takimit mes liderit të PS dhe atij të PD është Presidenti në ikje, Bujar Nishani që dhe ua mundësoi takimin. Ai përmes një njoftimi thotë se palët në takim prezantuan pikëpamjet  e tyre mbi krizën politike dhe rrugët e zgjidhjes së saj. Nishani nuk i bën publike këto detaje por lë të kuptohet se ende s’ka kompromis dhe se do të mbajë kontakt sërisht me palët deri në zgjidhjen e krizës.

Article Logic
Execution time: 0.0029261112213135