INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas takimit me Bashën, kryeministri reagon me “sportivitet” [FOTO]

Pas takimit me Bashën, kryeministri reagon me “sportivitet” [FOTO]

Publikuar më: 14:40 03-05-2017

Pas një takimi të gjatë mes Ramës dhe Bashës të gjithë ishin me sy e vesh tek rezultatet e tij. Po me sa duket në një postim në FB, Rama e ka mendjen gjetkë.
Ai s’përmend asgjë në lidhje me takimin, por bën një ftesë për sportdashësit.

Ja ç’shkuan një orë pas takimit:
“Sonte në fushën e blertë të Kryeministrisë çdo juventin është i lutur dhe çdo antijuventin është i mirëpritur!”

 

rammm_fbbb.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034220218658447