INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reagon Rama për dorëheqjet e drejtorëve, Hysenit dhe Seferit

Reagon Rama për dorëheqjet e drejtorëve, Hysenit dhe Seferit

Publikuar më: 17:45 16-02-2017

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas dorëheqjevë të zyrtarëve të lartë, në kuadër të procesit të vettingut.
Përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, Rama ka përshëndetur veprimet e Alket Hysenit, Drejtor i Parandalimit të Pastrimit të Parave dhe Arben Seferi, Shef i Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar.
“Flm 2 drejtuesve që u dorëhoqën për t'u hequr çdo alibi kundërshtarëve të Reformës në Drejtësi! Reforma nuk ndalet, Vetingu nuk shmanget”, shkruan Rama në FB.

Article Logic
Execution time: 0.0026841163635254