INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ngjashmëri e frikshme! Vajza e këngëtares shqiptare dhe Era Istrefi duken si motra! [FOTO]

Ngjashmëri e frikshme! Vajza e këngëtares shqiptare dhe Era Istrefi duken si motra! [FOTO]

Publikuar më: 10:09 02-07-2019

Këngëtarja e njohur Era Istrefi ka ngjitur shumë shpejt hapat e karrierës, duke u bërë e njohur jo vetëm për tregun muzikor shqiptar, por edhe ndërkombëtar. Shumë e ndjekur në Instagram, Era nuk heziton që të ndajë imazhe ku shfaqet me mjaft stil ndërkohë që promovon edhe projektet e saj muzikore.

Por ndoshta as Era as ne, se kishim menduar që vajza e cila i ngjan shumë është nga Kosova dhe bëhet fjalë për Rosanan, vajzën e këngëtares Gjyste Vulaj. Rosana ka postuar së fundmi disa foto të reja dhe ngjashmëria me Erën duket qartë.

Dy bukuroshet kanë jo vetëm tipare të fytyrës shumë të ngjashme, por edhe stil të njëjtë.

Fotot flasin vetë:

 

collageaga.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029599666595459