INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! U takua me MALUMA-n dhe e puthi, por TAYNA-s i ndodh e papritura që ndoshta se kishte imagjinuar! [FOTO]

WOW! U takua me MALUMA-n dhe e puthi, por TAYNA-s i ndodh e papritura që ndoshta se kishte imagjinuar! [FOTO]

Publikuar më: 09:50 02-07-2019

Para pak javësh mori dhenë lajmi që Maluma pëlqeu një video të Tayna’s në Instagram, pasi reperja publikoi një video me këngën e tij. Ndërkohë që ditën e djeshme, Tayna dhe Maluma u takuan e sigurisht që nuk mund të mos fotografoheshin bashkë, madje gjatë përshëndetjes ata u puthën në faqe miqësisht.

Videon e takimit të tyre e ka publikuar menaxheri i njohur Xhani Demika i cili shkroi: "Ja dhe takimi i shume pritur".

Pas takimit ata kanë ndjekur nga afër koncertin e Malumas në Cagliari të Italisë, mirëpo Maluma nuk ishte i vetmi VIP me të cilin fansat bënin foto.

Shoqja e Taynas e cila e shoqëronte, publikoi një video ku shihehin dy vajza duke bërë foto me Taynan dhe shkroi: “Më shumë po bëjnë foto me Tayna se me Maluma”. Sigurisht që në kuadër të shakasë, por mesa duket paska patur edhe fansa shqiptarë në koncert.

kte.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0033628940582275