INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Na la pa fjalë! Oriola Marashi si një boksiere e lindur, pas kësaj videoje djema mendohuni mirë para se ti flisni [VIDEO]

Na la pa fjalë! Oriola Marashi si një boksiere e lindur, pas kësaj videoje djema mendohuni mirë para se ti flisni [VIDEO]

Publikuar më: 13:05 16-08-2019

Nuk ka dyshime se Oriola Marashi është në vendet e para të listës së femrave më atraktive shqiptare. Modelja, e cila tashmë po ndërton edhe një karrierë ndërkombëtare, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto e video nga më të ndryshmet.

oriola.jpg

Modelja ka kaluar pushimet e saja në Ibiza të Spanjës nga ku ka publikuar foto dhe video të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory ku shfaqet duke bërë boks me një fuqi të paparë!

Videoja besohet se është realizuar gjatë pushimeve me miqtë në Spanjë, pasi dëgjohen edhe brohoritjet e tyre për miken që gjuan me sa fuqi ka.

Djema, kur të mendoheni për t’i folur Oriolës rrugës, kini parasysh këtë grusht në videon e më poshtme!

 

4NanGnZGCmsvQrNFswVN_16_f317358d59930626260fe1def49605cc_video_240p_converted from sonila on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0071778297424316