INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si dy pika uji: Mamaja e Oriolës kur ishte e re paska qenë identik si ajo [FOTO]

Si dy pika uji: Mamaja e Oriolës kur ishte e re paska qenë identik si ajo [FOTO]

Publikuar më: 15:29 17-08-2019

Nuk ka dyshime se Oriola Marashi është në vendet e para të listës së femrave më atraktive shqiptare. Modelja, e cila tashmë po ndërton edhe një karrierë ndërkombëtare, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe personale për ndjekësit e saj.

auto_Oriolaa-480x6001558792672.jpg

Të gjithë e dime që modelja nka një lidhje mjaft të ngushtë me mamanë e saj Xhoi Jakaj.

xhoi.JPG

Ditën e sotme, Oriola ka shpërndarë një foto të mamasë kur ishte e re, në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory, ku dallohet fare mirë nga i ka rrënjët bukuria.

"Mamaja ime kur ishte e re dhe po jepte mësim, mbretëreshë e bukurisë"- ka shkruar Oriola.

-640-0-5d57d3765c7e6.png

Article Logic
Execution time: 0.009519100189209