INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Oriola dhe Enca bëjnë XING me këtë DETAJ! Kush kopjoi e para? [FOTO]

Upsss! Oriola dhe Enca bëjnë XING me këtë DETAJ! Kush kopjoi e para? [FOTO]

Publikuar më: 15:11 15-08-2019

Këngëtarja e njohur Enca dhe modelja shumë e kërkuar Oriola Marashi korrin sukses të vazhdueshëm në fushën e tyre profesionale, njëra në muzikë kurse tjetra në modelim.

Që të dyja zotërojnë një pëlqim të madh nga publiku dhe janë shumë aktive dhe në rrjete sociale, ku mund të permendim kryesisht instagramin.

Ditën e djeshme modelja Oriola Marashi postoi një fotografi, ku shfaqej e veshur me rrobabanje ngjyrë rozë me ca vija në të verdhë neoni. Si çdo foto tjetër edhe kjo mori shumë komente dhe pëlqime nga fansat e modeles.

1.PNG

Disa orë më vonë, ishte rradha e këngëtares Enca Haxhia të postonte. Edhe Enca u shfaq mjaft tërheqëse veshur me rrobabanje dhe çuditërisht ishin identike me ato të modeles. Pra siç duket ato të dyja paskan të njëjtat shije në veshje.

Capture.PNG

Ky detaj iu ka rënë në sy edhe fansave të cilët kanë lënë komente të tipit:

“O ke veshur ti rrobat e Oriolës ose ajo tuajat”, por Enca nuk ka reaguar aspak për këtë koment.

-640-0-5d5544a30ef04.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035610198974609