INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Na duket neve apo Morena Taraku qenka bërë tullace? [FOTO]

Na duket neve apo Morena Taraku qenka bërë tullace? [FOTO]

Publikuar më: 15:29 26-08-2020

Morena Taraku është një prej personazheve që ka luajtur herë pas here me lookun dhe veçanërisht me flokët. Herë shohim brune e herë bionde, një ditë me flokë më të shkurtëra dhe tjetrën me të gjata, por me flokët e qethura tullë nuk e kishim parë asnjëherë.

Në fakt këngëtarja ka guxuar dhe në disa video të postuara në instagram e shohim me flokët e qethura gati tullë ndërsa po bën grimin. Ajo duket shumë e bukur edhe me këtë model të pazakontë flokësh i cili i thekson edhe më tepër tiparet.

 

rent.png

Këngëtarja na tregoi një ditë më parë se është duke punuar për një projekt të ri muzikor dhe që ndoshta mund të jetë një bashkëpunim me reperin Stresi.

 

Article Logic
Execution time: 0.0032050609588623