INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Morena Taraku paska këtë peng të madh në jetën e saj, ja çfarë nuk do të bënte kurrë nëse kthen kohën mbrapsht!

Morena Taraku paska këtë peng të madh në jetën e saj, ja çfarë nuk do të bënte kurrë nëse kthen kohën mbrapsht!

Publikuar më: 12:36 05-06-2020

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila është shumë e komentuar për jetën e saj private dhe jo vetëm. Së fundmi, Morena u është përgjigjur pyetjeve që disa ndjekës i kanë bërë në Instastory. Njëri prej tyre e ka pyetur se çfarë do të ndryshonte po të kthente kohën pas. “S’do bëhesha kurrë person publik, sepse njerëzit flasin shumë e kurrë nuk mund të dinë të vërtetën”, ka qenë përgjigjia që Morena i ka kthyer ndjekësit.

morenat.png

 

Gjithashtu, kur u pyet për pengun e saj më të madh, këngëtarja ka treguar se është penduar shumë që iu ka dhënë copa nga zemra e saj njerëzve të gabuar. 

morena.png

Article Logic
Execution time: 0.0034890174865723