INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Muaj i ri me shumë surpriza! Këto janë 3 shenjat më me fat të HOROSKOPIT për muajin TETOR

Muaj i ri me shumë surpriza! Këto janë 3 shenjat më me fat të HOROSKOPIT për muajin TETOR

Publikuar më: 17:56 01-10-2018

Sot ne fillojmë një muaj të ri dhe energjitë tona rinovohen. Por, tetori do të jetë një muaj shumë më i veçantë për këto tre shenja të zodiakut. Pra, mos hezitoni të përfitoni nga kjo.

Binjakët

Këtë muaj Binjakët do të jenë në zjarr. Argëtimi, romanca dhe kreativiteti do ta rrethojnë këtë shenjë zodiake. Binjakët kanë flirtin si një lojë të preferuar dhe kjo është e kuptueshme, pasi askush nuk mund t’u rezistojë shkëlqimit të syve të tyre.

Më 8 tetor, hëna e re në Peshore do të ndriçojë jetën tuaj që lidhet me shprehjen krijuese, e cila do t’ju bëjë të nisni fillimet e reja me ngjyra. Ky muaj është shumë i veçantë për ju, sepse energjia retrogjene është ideale për ju që të shkëlqeni në punë dhe në dashuri.

Peshorja

Padyshim ky do të jetë muaji i Peshores. Energjia e diellit do të bëjë që të gjitha gjërat që lidhen me pamjen tuaj dhe identitetin personal të vijnë së pari në këtë kohë. Këtë muaj planeti i dashurisë do të kthehet dhe ju do të shihni se gjithçka do të dalë më mirë se kurrë. Ju nuk duhet të keni frikë nga e reja, përkundrazi, ju duhet të ndërmerrni rreziqe. Në tetor, prapambetja do të sjellë një mbyllje shumë të nevojshme dhe ndoshta edhe para shtesë.

Ujori

Ujorët duan të udhëtojnë, kështu që ky muaj do të jetë shumë i mirë për ju, sepse kjo do t’ju lejojë të njihni vende të reja. Planeti i dashurisë dhe bukurisë, Venusi, do të jetë tek ju dhe do të bëjë të mundur të nxirrni atraksionet tuaja. 

 

Article Logic
Execution time: 0.00313401222229