INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të habiteni! 11 faktet befasuese që me siguri si keni menduar për filmat me pullë të kuqe

Do të habiteni! 11 faktet befasuese që me siguri si keni menduar për filmat me pullë të kuqe

Publikuar më: 22:32 01-10-2018

Është ndër industritë më fitim-prurëse dhe që nuk shteron kurrë për shkak të audiencës së madhe që ka. Fjala është për filmat me pullë të kuqe, të cilët ashtu si çdo industri ka sekretet dhe të pathënat e saj.

Por, pa shkuar akoma tek misteret, le të shohim 11 fakte interesante rreth pornografisë.

Fokusi

Burrat aktualisht fokusohen më tepër te fytyra e femrës, kur shikojnë porno.

Kërkimi

Në motorët e kërkimit për video Porno, në krye të listës janë videot MILF, pas tyre vijnë ato me adoleshente.

Sa shumë janë…

Janë 4.2 milionë faqe të detikuara vetëm për videot Porno, jashtëzakonisht shumë duke i krahasuar me 12 vite më parë kur ishin vetëm 70.000.

Çudia në Australi

Në Australi ndalohen pornot nëse femra e ka gjoksin e vogël. E çudishme.

Sa shumë i shikojnë

Në çdo kohë janë rreth 30 milionë njerëz që shikojnë Porno. Ecni tani kthehuni në punë.

Përmbajtja origjinale?

Shumë pak website pornosh kanë përmbajtjen e tyre origjinale, shumica e tyre i blejnë videot.

Përpjekje e bukur

Shumë njerëz mendojnë se mund të bëhen aktorë pornoje, por shumë pak ja dalin pasi bashkë me trupin e mirë duhet të kesh edhe pak talent.

E jashtëligjshme, por e lejueshme

Në disa shtete është e ndaluar të shikosh Porno, por ata bëjnë përjashtime në hotele për videot ndërkombëtare.

Kanadaja mbizotëron botën e pornos

Në Korenë e Jugut “Pornoja” të shikon ty

Për të pasur akses në faqet porno të Koresë së Jugut duhet së pari të futësh numrin e kartës së identitetit.

U tërhoq si e para

Edhe pse u tërhoq në vitin 2007, Jenna Jameson, ende është pornostarja që ka fituar më shumë, plot 30 mln dollarë.

FacebookTwitterWhatsAppFacebook MessengerViberGoogle+Share

Article Logic
Execution time: 0.003587007522583