INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Motra e Encës, Uindi, i thotë gjërat TROÇ: Nuk kam bërë kurrë seks me...[FOTO]

Motra e Encës, Uindi, i thotë gjërat TROÇ: Nuk kam bërë kurrë seks me...[FOTO]

Publikuar më: 10:32 06-05-2019

Ndonëse shumë e re në moshë Uindi Haxhia është një nga ato vajza që di të bëjë shumë zhurmë, dhe si rrjedhojë komentohet shumë. Motra e Encës bëhet shumë shpesh pjesë e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që ajo poston. Uindi ka një numër të madh fansash në rrjetet sociale ku është shumë aktive dhe shpesh herë komunikon apo “grindet” me ta.

Prej disa kohësh Uindi është bërë Youtuber dhe me videot që poston ka zbuluar shumë prej jetës së saj. Në videon e fundit makeup artistja flet për mendimet e gabuara që njerëzit kanë krijuar për të dhe ka zbuluar një të pathënë.

"Ju nuk dini asnjë person me të cilin unë kam bërë seks sepse jetën time e mbaj shumë private. Nëse ndonjëri prej jush ka ndonjë shok që ka folur me mua kur isha 14, 15 vjeç dhe kujtoni se kam bërë seks, më vjen keq t'ju informoj që ju ka gënjyer. Unë kam bërë kurrë seks nën 18 vjeç dhe nuk kam bërë kurrë seks me shqiptar", është shprehur Uindi.

idn.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003093957901001