INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Nuk i ka lënë gjë të atit’! Uindi Haxhia dhe reperi i njohur paskan fëmijë dhe ne nuk e dinim? [FOTO]

‘Nuk i ka lënë gjë të atit’! Uindi Haxhia dhe reperi i njohur paskan fëmijë dhe ne nuk e dinim? [FOTO]

Publikuar më: 13:02 24-08-2018

Ndonëse shumë e re në moshë Uindi Haxhia është një nga ato vajza që di të bëjë shumë zhurmë, dhe si rrjedhojë komentohet shumë. 

Çdo ditë e më shumë ajo na habit me stilin e saj mjaft ekstravagant apo make up-in kaq ‘glamor’ dhe nuk mund t’a mohojmë se vajza di si të lërë gojëhapur.

Por, së fundmi ka qenë diçka tjetër që na ka ‘habitur’ .

Uindi qenka bërë me fëmijë dhe babai është reperi i famshëm amerikan 50 cent. Sigurisht që kjo e gjitha është pjesë e një shakaje, pasi ‘fëmija’ nuk është gjë tjetër veçse një kukull lodër.

Dhe sigurisht motra kaq e njohur e Uindit, Enca nuk mund të mos komentonte në foto duke e mirëpritur ‘beben’ në familjen Haxhia.

“Mirë se erdhe Haxhia i ri”, ka shkruar ajo.

uindi.png

Article Logic
Execution time: 0.0016798973083496