INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja i thotë: 'Shko bëj operacion dhe hiq këto tule', Uindi i kthen përgjigjen EPIKE: Largohu ... [FOTO]

Fansja i thotë: 'Shko bëj operacion dhe hiq këto tule', Uindi i kthen përgjigjen EPIKE: Largohu ... [FOTO]

Publikuar më: 20:13 27-08-2018

Epo tani... nuk ka faj Uindi!

Tashmë ato identifikohen si motrat Haxhia dhe Uindi është në hapat e motrës se saj, Encës, përsa i përket popullaritetit në rrjete sociale. Edhe ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe medoemos do ketë edhe persona të cilët shpërndajnë vetëm ndjesi negative.
Këtë herë në foton provokuese të Uindit ku shihet me një 'bebe kukull', ndryshe si djali i saj me 50 Cent. Një nga komentuesit e ka ofenduar, por ajo i ka kthyer përgjigjen më epike, pa qenë nevoja për një fjalor të pisët si i ndjekësit.
“Kap shko bone operacion hike kit tul", - i ka shkruar ai, ndersa Uindi e le me gisht në gojë, siç e shihni në foton më poshtë./intv.al/

 25ff5b8d-58dd-4220-9352-8f6af368fc2c.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002640962600708