INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Motra binjake e Laura Nezhës? Njëra bionde tjetra brune por... [FOTO]

Motra binjake e Laura Nezhës? Njëra bionde tjetra brune por... [FOTO]

Publikuar më: 16:38 27-11-2017

Së fundmi aktorja, njëkohësisht edhe këngëtare, është bërë ndër personazhet më të përmendura nga mediet rozë. Bëhet fjalë për Laura Nezhën, rikthimi i saj në “Kënga Magjike” me këngën “Je dashuri”, është komentuar dhe pëlqyer shumë nga fansat e saj.

Para disa ditësh Laura ka dhënë një intervistë për emisionin “Lart e Poshtë” , por ajo që ra më shumë në sy gjatë emisionit ishte personi me të cilin na prezantoi. Bëhet fjalë për motrën e saj Fladi, e cila është me profesion mjeke, ndryshe nga motra e saj Laura që ka zgjedhur të jetë pjesë e artit.

Motrat duken si binjake, ajo që i diferencon është mosha dhe ngjyra e flokëve. Me siguri pasi të keni parë fotot do mendoni se janë binjake, por në fakt nuk është ashtu.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

14642300_1428911547136234_7839862704678796052_n.jpg13061965_853429401435547_9019387426321661329_n.jpg15965865_1528538633840191_5728189668573336758_n_-_Copy.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038290023803711