INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos vallë Donaldi dhe Bora po shkojnë drejt martesës? Detaji që çmendi rrjetin

Mos vallë Donaldi dhe Bora po shkojnë drejt martesës? Detaji që çmendi rrjetin

Publikuar më: 18:31 28-11-2022

Donald Veshaj dhe Bora Zemnai janë çifti i cili tërhoqi vëmendjen e gjithë publikut shqiptar me historinë e tyre të dashurisë. Dyshja e njohur qenë për muaj të tërë kryefjala e mediave rozë.

Pavarësisht se koha kalon ata vazhdojnë të kenë vëmendjen e publikut. Së fundmi në rrjet po qarkullojnë disa zëra se çifti do të bëjë shumë shpejt dasmë.

Detaji që ka ngritur të gjitha dyshimet është pikërisht komenti i mikeshës së dyshes, këngëtarja Semi Jaupaj.

Semi ka komentuar në postimin e fundit të Borës duke dërguar një emoji nuse pa dhënë asnjë detaj më shumë.

Kaq ka mjaftuar që të krijohen aludime për një martesë të mundshme të çiftit.

MicrosoftTeams-image-12.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035278797149658