INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Askush s’e priste/ Ndarja e tyre bëri bujë, ribashkohen Cozman dhe Tuna

Askush s’e priste/ Ndarja e tyre bëri bujë, ribashkohen Cozman dhe Tuna

Publikuar më: 17:33 28-11-2022

Pasi Tuna dhe Cozman i dhanë fund lidhjes romantike, dyshja i ndërprenë dhe bashkëpunimet. Këngët e tyre si "Fenix" apo "Holla" vazhdojnë të mbeten hit, por askush nuk e kishte menduar që një ditë ato do t'i shikonim sërish bashkë.

Burime për "Prive" kanë njoftuar se Tuna dhe Cozman janë në diskutime për të sjellë një duet së bashku, sigurisht pa përfshirë pjesën personale. 

“Tuna dhe Cozman, pjesën personale nuk e kanë në mes. Ata janë pajtuar prej kohësh që të bashkojnë forcat, megjithatë puna ende nuk ka nisur”, ka raportuar "Prive".

 

Article Logic
Execution time: 0.003385066986084