INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos u nxitoni herë tjetër! Klaudia Pepa i fiton fanses ''bastin'' prej 1000 Eurosh dhe me siguri s’do ia marrë [FOTO]

Mos u nxitoni herë tjetër! Klaudia Pepa i fiton fanses ''bastin'' prej 1000 Eurosh dhe me siguri s’do ia marrë [FOTO]

Publikuar më: 12:28 29-05-2019

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur. Klaudia është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon video me koreografitë e krijuara prej saj, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku.

Sytë nga instagrami i saj nuk i kanë vetëm fansat shqiptarë, por edhe ata italianë e kjo shihet fare mirë në komentet që ajo merr. Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku duket shumë e bukur e veshur “casual” dhe nuk munguan komentet e shumta të ndjekësve.

Madje një prej tyre ka vënë bast 1000 Euro që Klaudia nuk ia kthen komentin dhe gjejeni çfarë ndodhi. Balerina seksi e përshëndeti dhe na tregoi edhe një herë se ka marrëdhënie të mirë me fansat me të cilët komunikon shpesh.

 

trijn.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0072901248931885