INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Klaudia Pepa publikon videon seksi nga vaska, por fansat e quajnë budallaqe! Ja si reagon balerina! [VIDEO]

Klaudia Pepa publikon videon seksi nga vaska, por fansat e quajnë budallaqe! Ja si reagon balerina! [VIDEO]

Publikuar më: 22:56 11-05-2019

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur. Klaudia është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon video me koreografitë e krijuara prej saj, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku.

Sytë nga instagrami i saj nuk i kanë vetëm fansat shqiptarë, por edhe ata italianë e kjo shihet fare mirë në komentet që ajo merr.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një video provokuese nga vaska dhe ashtu siç ndodh shpesh, fansat janë ndarë në dy kampe, në ata që e vlerësojnë dhe ata që e kritikojnë për postimet apo veprimet që bën.

Siç mund ta shihni, disa prej fansave nuk u ka pëlqyer kjo video e Klaudiës dhe këtë e kanë treguar me anë të komenteve në postim. Një prej tyre e quan budallaqe dhe balerina nuk hezitoi t’i kthehet duke e pyetur me ironi “kush, ti?”

pepa.png

vera.png

kaldu.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0081448554992676