INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Klaudia Pepa publikon këtë VIDEO sensuale të saj, shihni reagimin me të drejtë të Albi Nakos! [FOTO]

Klaudia Pepa publikon këtë VIDEO sensuale të saj, shihni reagimin me të drejtë të Albi Nakos! [FOTO]

Publikuar më: 20:43 13-04-2019

Klaudia Pepa është padiskutim një ndër balerinat më të suksesshme shqiptare e cila vijon karrierën e saj në Itali. Së fundmi ajo erdhi me një surprizë pasi u shfaq si balerinë protagoniste në videoklipin e Getoar Selimit, “Amante”.

I gjithë klipi kishte në qendër Klaudian dhe kërcimin e saj seksi e pikërisht një pjesë të mirë të klipit ku shfaqet duke kërcyer në mënyrë sensuale, Klaudia e ka publikuar në Instagram.

Në këtë postim nuk mund të mungonin komentet pozitive dhe kush më mirë se Albi Nako mund ta vlerësojë performancën e saj. Koreografi i njohur ka komentuar emoji duartrokitjeje për kërcimin e ish-partneres së tij.

kskjt.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029170513153076