INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk e pranuan KURRË/ Pa u lidhur mirë ndahen DJ SARDI dhe Jonida Vokshi? Ja detajet! [FOTO]

Nuk e pranuan KURRË/ Pa u lidhur mirë ndahen DJ SARDI dhe Jonida Vokshi? Ja detajet! [FOTO]

Publikuar më: 21:07 13-04-2019

Ai është një ndër Dj më në zë në kryeqytet dhe shpesh herë është në qendër të mediave rozë. Dj Sardi ka preferuar ta mbajë larg syrit të publikut jetën e tij sentimentale edhe pse rreth saj është folur shumë.

Së fundmi Sardi u përfol se është në një lidhje me një moderatore dhe bëhet fjalë për Jonida Vokshin. Lajmi u përhap shumë më media dhe në një studio televizive kur u pyet:

“Është e vërtetë që je lidhur me atë?" duke iu referuar Jonida Vokshit, Sardi nuk hezitoi të përgjigjej: “Mbase!”

Por pavarësisht se janë fotografuar bashkë, Jonida reagoi duke u shprehur për këtë lajm se nuk është i vërtetë. Mirëpo ndryshe tregonin burime pranë çiftit të cilët e dinin tashmë romancën disa mujore të Jonidës dhe Sardit. Ende pa u konfirmuar kjo lidhje, "Panorama plus" bën të ditur se Jonida dhe Sardi janë ndarë.

Me siguri do ketë ndonjë reagim tjetër nga protagonistët për t'u marrë vesh njëherë e mirë.

 

jonidea.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035920143127441