INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Getoari publikon klipin e ri, por të gjithë i kemi sytë te Klaudia Pepa! Do të habiteni si e thërret balerina reperin! [VIDEO]

Getoari publikon klipin e ri, por të gjithë i kemi sytë te Klaudia Pepa! Do të habiteni si e thërret balerina reperin! [VIDEO]

Publikuar më: 10:58 02-04-2019

Ditën e djeshme reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun Getoar Selimi publikoi këngën e tij më të fundit.  Kënga mban titullin “Amante” dhe është pritur mjaft mirë nga publiku, ndoshta edhe sepse protagonistja kryesore është Klaudia Pepa e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me prezencën e saj në klip.
Ajo që na bie në sy është kërcimi sensual dhe profesionist i Klaudias e cila shfaqet në klip e veshur me një xhaketë të zezë, ndërsa poshtë saj, kishte vetëm të brendshme në po të njëjtën ngjyrë.


E siç duket ky bashkëpunim i ka forcuar marrëdhëniet e Klaudias me reperin. Ky i fundit ka publikuar një foto në Instagramdhe Klaudia Pepa i ka lënë një koment ku i shkruan: “Daja Get super bre”.

sott.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003493070602417